Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

Melania Trump

Pasi u zhduk për një javë, bëhet e ‘gjallë’ Melania Trump, ja çfarë ka ndodhur me të

Zonja e Parë e Shtëpisë së Bardhë, Melania Trump nuk kishte dalë në ambiente publike që për Vit të Ri, duke sjellë edhe shqetësimin...

Njerëzit SHQETËSOHEN për mirëqenien e Melania Trump, është zhdukur prej 1 jave

Melania Trump është zhdukur pas trazirave të SHBA në Capitol Hill të Uashingtonit dhe ka qenë larg vëmendjes së publikut që nga 1 Janari....

Meliania pozon e qeshur para pemës së Krishtlindjes, komentuesit: E lumtur që po largohet nga Shtëpia e Bardhë (FOTO)

Zonja e parë e SHBA-së, Melania Trump ka pozuar përpara pemës së Krishtlindjes që u vendos për këtë vit jashtë Shtëpisë së Bardhë. ...

Flitet se mund të ndahet nga Donald Trump, zbulohet pasuria marramendëse që fiton Melania pas divorcit

Ivana, gruaja e parë e presidentit dhe nëna e tre fëmijëve të tij, mori 14 milion dollarë dhe disa prona të tjera kur çifti...

Pas zgjedhjeve Trump mund të ‘humbasë’ edhe gruan, ish-ndihmësja: Melania mezi pret të divorcohet

Presidenti i SHBA-së Donald Trump ka humbur zgjedhjet presidenciale, por është gati të humbasë edhe gruan e tij. Melania Trump, e...

‘Ajo nuk është Melania’, rindizet teoria konspirative për Zonjën e Parë të Amerikës

Zonja e parë e Shtëpisë së Bardhë, Melania Trump është vënë sërish në vëmendjen e mediave.   Një foto e bashkëshortes së...

Digjet skulptura e Zonjës së Parë të SHBA, Melania Trump (FOTOT)

Digjet  skulptura e çudishme  prej druri e Zonjës së Parë të SHBA-së Melania Trump, afër vendlindjes së saj në Slloveni. Brad...

Lajmi që ka ‘çoroditur’ rrjetin, Melania Trump zëvendësohet nga sozia e saj për daljet publike (VIDEO)

Ditët e fundit është përhapur me shpejtësi lajmi se Zonja e Parë, Melanie Trump dyshohet se po përdor një sozi për daljet publike. ...

Daily Telegraph i kërkon falje publike Melania Trump dhe paguan dëmet: Artikulli me deklarata të…

Prestigjozja britanike Daily Telegraph i ka kërkuar falje publike zonjës së Parë të SHBA-ve Melania Trump dhe ka rënë dakord të paguajë dëmet me...

Lajmet e fundit