Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

meksike

Zhdukja e 42 studentëve në Meksikë ende mister, hetuesit pa asnjë provë

Një raport i dytë në lidhje me zhdukjen e 42 studentëve në shtetin meksikan, Guerrero, thotë se nuk ka prova për të mbështetur raportin...

Luftë e vërtetë! Publikohen pamjet e arrestimit të “El Chapo”-s (Video)

Arrestimi i bosit meksikan të drogës Joaquin Guzman, i njohur me nofkën “El Chapo” ka qenë një luftë e vërtetë mes marinsave meksikanë dhe...

Arrestohet bosi meksikan i drogës “El Chapo”

Fotografia e parë e "El Chapos" pas arrestimit


Lajmet e fundit