Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

mekhmet akif

Mbyllja e kopshtit dhe gjimnazit “Mehmet Akif” në Tiranë, vendimi i qeverisë shqiptare pas kërkesës së Erdogan

Qeveria Shqiptare ka vendosur këtë të enjte që të mbyllë gjimnazin “Mehmet Akif Ersoy” në Tiranë. Vendimi është publikuar sot dhe gjimnazi turk në...


Lajmet e fundit