Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Meidani dhe Meta

Meta dekoron ish-presidentin Rexhep Meidani në 76 vjetorin e lindjes (MOTIVACIONI)

Presidenti Ilir Meta, ka zgjedhur të vlerësojë sot në 76 vjetorin e lindjes, ish-presidentin Rexhep Meidani me “Dekoratën e Flamurit Kombëtar”. ...

Lajmet e fundit