Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

mehdi bushati

“Ti hiqet dekorata Mehdi Bushatit”, shpërthen Megi Pojani: Është një përbindësh, gjakpirës, gjyshi im ka akoma shenja në trup nga dhuna që ai i...

Presidenti Ilir Meta vendosi të dekorojë si “Kalorësi I Urdhërit të Flamurit” Mehdi Bushatin, një vendim I cili bëri që shumë persona të ngrejnë...

Meta e dekoroi, gazetari rrëfen ‘tmerrin’: Mehdi Bushati torturonte Ndrekën që ishte jetim. Ai thërriste të ëmën e vdekur, herë binte nga krevati

Një debat i fortë është duke u zhvilluar në mjedisin social-politik në vend, pas dekorimit që i bëri presidenti Ilir Meta, z.Mehdi Bushati, ish-punonjës...

Ish- i burgosuri Gëzim Peshkëpia i dorëzon Dekoratën Ilir Metës: Më përvelon dorën, kur të njëjtën e ka dhe krimineli Mehdi Bushati!

Ish-burgosuri politik Gëzim Peshkëpia lajmëron se do t’i kthejë Dekoratën “Kaloresi i urdherit Gjergj Kastrioti-Skenderbeu”, Presidentit Ilir Meta, pasi ky i fundit pak ditë...

Dekoroi babain e Andi Bushatit, të përndjekurit letër Metës: Akt i papranueshëm! Mehdi Bushati është xhelati më famëkeq i Sigurimit, autor i shumë krimeve...

Të përndjekurit politikë në Shqipëri e quajnë “akt të papranushëm dhe fyerje ndaj viktimave të komunizmit” vendimin e Presidenti Ilir Meta, për dekorimin e...

Lajmet e fundit