Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan bëhen prindër për herë të dytë, vjen në jetë “Lili”

Dukesha e Sussex, Mehgan ka sjellë në jetë një vajzë, fëmija i dytë i saj dhe Princit Harry, bëjnë me dije mediat ndërkombëtare. “Me gëzim...

Pas akuzave të ashpëra kundrejt familjes Mbretërore, Meghan Markle nuk u shkon as për hidhërim

Meghan Markle, e cila është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë është këshilluar nga mjeku i saj që të mos bëjë udhëtime. Prandaj, dhe...

“E njoh mirë Meghanin”, pas deklaratës së bujshme, reagon ish- i dashuri i Dukeshës: Ajo nuk është në gjendje të…

Ish- i dashuri Meghan Markle, aktori i njohur Joshua Silverstein, ka mbajtur anën e dukeshës në betejën e saj me familjen mbretërore. Në një deklaratë...

‘E vërteta do të dalë në dritë’, shoqja e Meghan Markle reagon pas intervistës që tronditi Pallatin Mbretëror

Janina Gavankar, shoqja e Meghan Markle për 17 vjet, ka komentuar intervistën historike të Meghan dhe Princit Harry me Oprah. “Ne...

Meghan Markle bëri një ankesë zyrtare për të, largohet nga puna moderatori i njohur në Britani

Meghan, Dukesha e Sussex bëri një ankesë zyrtare në transmetuesin britanik ITV në lidhje me komentet e Piers Morgan rreth saj, pas intervistës së...

Akuzat tronditëse të Meghan për familjen mbretërore, flet i ati: Gjepura! Unë kam shumë respekt për mbretërit, s’janë racistë

Intervista e ish-Dukës dhe Dukeshës së Sussex, Harry-t dhe Meghan Markle ka tronditur botën, por sidomos Pallatin Mbretëror, ndaj të cilit Meghan ngre akuza...

Pse djali i Meghan dhe Harryt nuk është një princ?

Në intervistën e saj me Oprah Winfrey, Meghan Markle tha se kur ajo ishte shtatzënë, kishte biseda rreth statusit të fëmijës së saj të...

Meghan Markle bën akuzat TRONDITËSE për Familjen Mbretërore: S’donin që djali im të ishte princ

Meghan Markle ka hedhur akuza të forta ndaj familjes mbretërore. Ajo ka thënë se ata nuk donin që djali i tyre...

Meghan Markle befason Princin Harry për ditëlindje, rikrijon udhëtimin e çiftit para 4 viteve

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, ka zgjedhur një mënyrë mjaft të veçantë për t'i uruar 35 vjetorin bashkëshortit të saj, Princit Harry. ...

Princ Harry dhe Meghan Markle shpërndajnë ushqime për familjet në nevojë

Princi Harry dhe Meghan Markle shpërndanë ushqim për njerëzit në nevojë në Los Angeles. TMZ ka siguruar video nga dalja e...

Lajmet e fundit