Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Meghan Markle dhe princ Harry

“Pusho në paqe Lartmadhëria juaj”, Harry dhe Meghan i japin lamtumirën e fundit Princit Philip

Princ Harry dhe Meghan Markle i kanë dhënë  lamtumirën e fundit Dukës së Edindburgut, princit Philip, duke publikuar një foto të tij në rrjetet...

Bëhen prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës së Meghan Markle dhe princ Harry

Sot për çiftin mbretëror Meghan dhe Harry është një ditë e veçantë.   Ata janë bërë për herë të parë prindër të...

Lajmet e fundit