Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

megaoperacion

Megaoperacioni me RENEAN në Shkodër: Kapen mina, C4 dhe armë, dyshohet se do përdoreshin për ngjarje kriminale (E PLOTË)

Dy shtetas janë arrestuar nga Policia e Shkodër, dy po ndiqen në gjendje të lirë dhe një tjetër është shpallur në kërkim, në kuadër...

Drogë, para dhe makina, dalin PAMJET e megaoperacionit me 23 të arrestuar në Korçë

Policia ka publikuar pamjet nga megaopearcioni në Korçë, ku u bë i mundur arrestimi i 23 personave dhe shpallja në kërkim e 9 të...

Megaoperacioni në Elbasan, Policia njoftim zyrtar: 28 të arrestuar dhe proceduar, në pranga dhe Shefi i Paraburgimit Elbasan

Policia e Shtetit ka dalë në një deklaratë për media ku ka folur për megaoperacion e zhvilluar në Elbasan mbrëmjen e djeshme i quajtur...

Policë, të burgosur “VIP” dhe biznesmenë, ZBARDHEN EMRAT e të arrestuarve nga mega-operacioni në Elbasan

Janë zbardhur emrat e të arrestuarve nga mega-operacioni që u zhvillua mbrëmjen e djeshme në Elbasan. Nga një hetim i kryer prej disa muajsh në...

MEGAOPERACION i Policisë në Elbasan për arrestimin e një numri të madh zyrtarësh

Një operacion i madh i Policisë së Shtetit po zhvillohet në këto momente në Elbasan për arrestimin e një numri të madh zyrtarësh. Në...

MEGAOPERACIONI/ Kreu i grupit është shqiptari nga Vlora, investoi miliona euro në Shqipëri. Iu sekuestrua fabrika e kafes, restoranti dhe 15 apartamente, në hetim...

Ditën e sotme u bë me dije se autoritetet italiane në bashkëpunim me ato shqiptare shkatërruan një organizatë kriminale italo-shqiptare, të cilët merreshin me...

Megaoperacioni me 37 të arrestuar, 3.5 ton drogë me vlerë 40 milion euro, dalim pamjet e gomones së sekuestruar në Vlorë

Një operacion i madh anti-drogë është zhvilluar në Shqipëri dhe Itali, nga i cili u arrestuan 37 persona, ndërsa u sekuestruan drogë, para dhe...

MEGAOPERACIONI në ITALI/ 37 shqiptarë dhe italianë të arrestuar, sekuestrohen 3.5 ton drogë me vlerë 40 milion euro (VIDEO)

Autoritetet italiane në bashkëpunim me ato shqiptare kanë shkatërruar një grup kriminal që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike, duke arrestuar 37 persona, mes...

Megaoperacioni ‘Brezi i Gjelbër’, dalin EMRAT e grupit të shkatërruar në Sarandë që trafikonte kanabis në Greqi

Dalin emrat e grupit të shkatërruar në Sarandë që trafikonte kanabis në Greqi. Mes të arrestuarve janë Florenc Llanaj, nëndrejtor i spitalit...

DETAJE të reja nga megaoperacioni antidrogë, kush është korçari i dënuar në Greqi, drejtues i grupit kriminal (EMRI)

Zbulohen detaje të reja nga megaoperacioni antidrogë 'Kufiri i Gjelbër' i cili u finalizua pas 10 muajsh hetime. Hetimi zbuloi se...

Lajmet e fundit