Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

mediat greke

Mediat greke sulmojnë Yuri Kim: Mbajti qëndrim anti-grek dhe miratoi akuzat e Ramës për Belerin

Mediat greke kanë sulmuar ashpër ambasadoren amerikane në Shqipëri, Yuri Kim, për deklaratën që bëri sot nga qyteti i Vlorës teksa kishte shkuar për...

Rama do të udhëtojë drejt Greqisë, pritet të mbajë fjalën e tij në Forumin Ekonomik në Delphi (E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama pritet të udhëtojë drejt Greqisë ku dhe do të marrë pjesë në Forumin Ekonomik Delphi i cili do të nisë ditën...

VIDEO/ Televizioni grek jehonë Luizit, prezantuesi mbetet “gojë hapur”

E sikur të mos mjafonte buja në Shqipëri, ku Big Brother Vip po shfaqet kudo, si në rrjetet sociale po ashtu dhe në titujt...

“Bënte jetë si gangstere”, media fqinje jehonë arrestimit të Erisa Feros: Kështu është kur gjyshi të rrit me raki dhe kallashnikov

Arrestimi i punonjëses së AKSH-it, Eris Fero, pasi u kap ditën e sotme me 58 kg drogë, ka marrë vëmendjen edhe të mediave fqinje....

“Kërdi” me grabitjen e vilave në Mykonos, mediat greke nxjerrin VIDEON e dy “skifterëve” nga Shqipëria

Dy shqiptarë, të cilëve iu ndalua hyrja dhe qëndrimi në Greqi por edhe në të gjithë zonën Shengen, u arrestuan nga një ekip special...

“Java Çame” në Kuvend, alarmohen mediat greke: Provokim i pabesueshëm, u bë me miratimin e qeverisë Rama…

Mediat greke e kanë quajtur një provokim “Javën Çame” që u mbajt në Kuvend ditën e hënë. “Protothema”, por dhe shumë mediat të tjera greke...

“I ndërprenë fluturimin”, mediat greke jehonë incidentit të Ramës në avionin e kompanisë Lufthansa

Mediat greke i kanë bërë jehonë lajmit në lidhje me incidentit e kryeministrit Edi Rama në bordin e avionit të Lufthansa-s në dhjetor të...

Mediat greke “falenderojnë” politikën shqiptare: Conference League më pranë Athinës, 150 milionë euro drejt zhvendosjes në Greqi (SITUATA KONFLIKTUALE)

Vazhdimi i situatës në futbollin shqiptar, ku presidenti i FSHF, Armand Duka është i pezulluar me një vendim gjykate, dhe po ashtu edhe sekretari...

10 të zhdukur nga zjarri në traget, mediat: 280 pasagjerë janë evakuuar, ka dyshime për viktima se disa shoferë kanë fjetur në kamionë

Dhjetë persona raportohet se janë të zhdukur nga zjarri që ra sot në një traget të linjës Igumenicë-Brindizi, në afërsi të Korfuzit. Mediat vendase...

“Është i famshëm në vendin e tij”, mediat greke nxjerrin FOTON: Këngëtari shqiptar i muzikës popullore kapet me kokainë

Mediat greke kanë publikuar sot një artikull për një këngëtar shqiptar të muzikës "që është i famshëm në vendin e tij" dhe është kapur...

Lajmet e fundit