Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

media shqiptare

“Kam fatura për të paguar”, ish e dashura e McGonigal: Intervistën e dhashë për mediat shqiptare se paguajnë mirë, në SHBA s’të japin gjë

Ish-e dashura e Charles McGonigal, Allison Guerriero, e ka bërë të qartë se asnjë intervistë e dhënë nga ajo nuk do të jepet falas. Përmes...

Gazetari shqiptar shpërthen ndaj mediave: ZGJEBSA! Më përpara punoj për Serbinë se për ju, nëse s’ju pëlqen “fuck off”

Gazetari Idro Seferi ka shpërthyer ndaj mediave shqiptare, pasi i akuzon si jo korrekte dhe me mungesë vlerash dhe trajtimesh profesionale.Në një postim në...

Meta i shqetësuar për lirinë e medias: Paketa ‘Anti-shpifje’ do të përkeqësojë situatën, duhet reagim i menjëhershëm

Presidenti Ilir Meta në një deklaratë është shprehur i shqetësuar nga regresi i Shqipërisë në raport me lirinë dhe pavarësinë e medias në Shqipëri....

Manjati i medias shqiptare tërheq vëmendjen e të gjithëve, pushime në det me 2 BODIGUARDË

Një foto tejet interesante publikuar në facebook nga Armando Babani. Manjati i medias shqiptare Ylli Ndroqi ka marrë pushimet pas një...

Lajmet e fundit