Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
13 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 2 Prill, 2023

TAG

media austriake

“Tik-Tak, ora po afron”, Kryemadhi reagon për artikullin e medias austriake: Me foton e serave mbi incenerator, përshëndes grupin e Vjenës që shpresojnë të...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas artikullit të medias austriake, ku shkruhej se Presidenti Ilir Meta ka paguar 700 mijë dollarë në...

Presidenca reagon për artikullin e medias austriake: Shpifje dhe gënjeshtra të konsumuara prej vitesh! Do e marrin përgjigjen e merituar përballë drejtësisë

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, ka reaguar në lidhje me artikullin e botuar nga media austriake “Krone.at”, e cila akuzonte Metën si...

E BUJSHME/ Media austriake shkruan për Ilir Metën: Thellësisht i KORRUPTUAR! Pagoi 700 mijë dollarë në kompaninë offshore, kërcënohet me VDEKJE dëshmitari kryesor

Media austriake “krone.at” i ka kushtuar një artikull Presidentit shqiptar Ilir Meta, të cilin e akuzon si të korruptuar. Sipas saj, një detektiv që...

Do anëtarësoheni në BE brenda 10 viteve? Edi Rama për median austriake: Shqipëria hoqi dorë e fundit nga komunizmi, ashtu do jetë edhe për...

Asnjë perspektivë për Ballkanin Perëndimor, ndërkohë që BE po mban veten peng këtu, thotë kryeministri Edi Rama në një intervistë për Ingrid Steiner-Gashi, gazetare...

Lajmet e fundit