Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

me rrezikshmeri

Me rrezikshmëri të lartë shoqërore, prangoset në Tiranë 44 vjeçari i dënuar në Shqipëri dhe Gjermani

Një 44 vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Tiranës pasi Gjykata ka dhënë ndaj tij masën e sigurisë “Arrest me burg”, sepse...

Lajmet e fundit