Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

Me laps e letër dhe krah për krah me njerëzit, FOTO të papublikuara më parë nga reportazhet e Fatos Baxhakut

Me laps e letër dhe krah për krah me njerëzit, FOTO të papublikuara më parë nga reportazhet e Fatos Baxhakut

'Krejt ndryshe nga të gjithë të tjerët. Kishe një axhendën krejt personale. Ndryshe nga të tjerët, ti kishe laps dhe bllok, kishe aparat fotografik...

Lajmet e fundit