Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

me arme ne makine

Mercedes pa targa, kallashnikov e pushkë në bagazh, arrestohen dy 17 VJEÇARËT në Durrës; VIDEO: Me tuta të shkurtra dhe shapka

Dy 17 vjeçarë janë arrestuar nga Policia në Durrës pasi janë kapur duke lëvizur me një makinë Mercedes Benz me targa që i përkisnin...

Lajmet e fundit