Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

mcn tv

“Fati im dhe i Sandrit, në korrik të 92’ filloi sherri në PD!”/ Nikoll Lesi rrëfen si lindi gazeta “Koha Jonë”: Ishim idealistë!

Botuesi i gazetës “Koha Jonë”, Nikoll Lesi, ka dhënë një intervistë për Ylli Rakipin në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ku foli për...

Lajmet e fundit