Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

McDonalds

Roja i McDonalds rrëmben shkopin dhe rreh barbarisht një grua, pasi kjo i hodhi pijen në fytyrë (VIDEO)

Një roje sigurie i restorantit të njohur Mc-Donalds në Birmingham të Anglisë, ka rrahur në mënyrë barbare një grua e cila i hodhi pije...

Telefonoi policinë dhe i kërkoi ushqim nga McDonald’s, ja çfarë i bëri oficeri 5-vjeçarit

Një djalë 5-vjeçar dëshironte të porosiste ushqime te McDonald's, por një gabim bëri që ai të merrte policinë. Fëmija i quajtur...

Kardinalët nuk bien dakort për një McDonald’s në Vatikan: Vendim pervers për murgjit

Disa kardinalë kanë shprehur mosaprovimin e tyre në lidhje me një projekt të restoranteve McDonald’s pranë sheshit ”Shën Pjetri” në Romë duke e denoncuar...

Lajmet e fundit