Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

mc kresha

VIDEO/ Para qindrave myslimanëve, MC Kresha thërret ezanin në xhami

Reperi i njohur, MC Kresha, është një emër mjaft i dashur për publikun shqiptar. Përveç me muzikën e tij, reperi ka fituar simpatinë e...

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e bebit

Reperi i njohur kosovar Mc Kresha është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij Erzina ka sjellë në jetë djalin e tyre,...

Martohet reperi i njohur Mc Kresha, ja pamjet nga ceremonia e kurorëzimit (VIDEO)

Reperi i njohur shqiptar Mc Kresha po kurorëzon mbrëmjen e sotme me martesë lidhjen e tij me Erzinën. Çifti e ka...

Mc Kresha rrëfen momentin më të sikletshëm në skenë: Kur erdhi fansi të më…

Reperi Mc Kresha është i dashur në Shqipëri e Kosovë për hitet e tij dhe gjithmonë në koncertet që ai zhvillon marrin pjesë shumë...

Mc Kresha tregon momentin e tmerrshëm gjatë luftës në Kosovë: Për 3 javë kam menduar se nëna ime ka vdekur

Mc Kresha është një prej këngëtarëve shqiptarë më të dashur për publikun. Së fundmi ai ishte i ftuar në Prive, ku iu përgjigj 25...

‘Kam ecur në këmbë për kilometra të tërë’, I përlotur Mc Kresha rrëfen momentet e tmerrshme nga lufta

Një ndër repërt më të mirë të estradës shqiptare Mc Kresha ishte i ftuar këtë mbrëmje në programin 'Dua të të bëj të lumtur'...

Shokon Mc Kresha: Përpara se të realizonim këngën kam pasur shumë probleme me Fifin..

Kënga e realizuar nga Fifi dhe Mc Kresha për festivalin ‘Kënga Magjike’ vazhdon të dëgjohet edhe pas muajsh lançim. ‘Psikopatja jote’...

Merr biletën që të shijosh Dj Robin Schulz, Arilenën, Ledrin, Mc Kreshën e Dj Vicky! E ke falas!

A ke qejf të bësh qejf, duke kërcyer me muzikën e Dj Vicky-t? A ke dëshirë të këndosh bashkë me Arilena Arën, Ledri Vulën...


Lajmet e fundit