Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

mbytur

Humbi jetën në Gjermani, familjarët prekin me mesazhet e ngushëllimit për shqiptaren që vdiq gjatë përmbytjeve: Do na mungosh shumë…

Pas ndarjes tragjike nga jeta të shqiptares nga Kosova gjatë përmbytjeve në Gjermani familjarë dhe të afërm të shumtë kanë prekur me mesazhet e...

E rëndë, gjendet i mbytur një person në rezervuarin e Gjançit

Një person është gjetur i mbytur në rezervuarin e Gjançit në Korçë paraditen e sotme. Sipas njoftimit të policisë deri më tani ende nuk dihet...

Ishte shpallur në kërkim, GJENDET I MBYTUR 29-vjeçari në Krujë (DETAJE)

Gjendet i mbytur një 29-vjeçar që ishte shpallur në kërkim. Policia bën me dije se, më datë 07.03.2020, rreth orës 12:45,...

Lajmet e fundit