Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

mbytet

E rëndë, gjendet e mbytur një grua në lumin Osum

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku ëhstë gjetur e mbytur në lumin Osom një grua. Bëhet me dije se në lumin Osum...

EMRI/ E rëndë në Greqi, mbytet 50-vjeçarja shqiptare, u fut për të notuar në det

Një 50-vjeçare shqiptare është gjendur e pajetë në Greqi, në vendin e quajtur Ajia Marina në periferi të Athinës. Sipas dëshmisë së rojës bregdetare, viktima...

E rëndë në Durrës, turistja serbe mbytet duke u larë në det

Një turiste serbe ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Durrës. Ajo ka qenë duke u larë në det dhe për pasojë është mbytur. "Më...

TRAGJIKE/ Përmbyset varka në liqenin e Prespës, mbytet 45 vjeçari që kishte dalë për të peshkuar (EMRI)

Një 45 vjeçar dyshohet se është mbytur në liqenin e Prespës në orët e para të mëngjesit të sotëm. Burime nga policia bëjnë me dije...

U mbyt dy ditë më parë në Gjirin e Lalzit, polumbarët gjejnë trupin e pajetë të 22-vjeçarit

Është gjetur trupi i pajetë i 22-vjeçarit, i cili dyshohet se është mbytur dy ditë më parë, teksa po lahej në plazhin e Gjirit...

U fut në det për t’u larë dhe u mbyt, polumbarët në Gjirin e Lalzit kërkojnë trupin e 23 vjeçarit nga Tirana

Një 23 vjeçar nga Tirana dyshohet se është mbytur duke u larë në Gjirin e Lalzit, pasditen e sotme. Sipas Policisë, i riu me...

E RËNDË/ U fut për t’u larë në det, mbytet pushuesi në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në plazhin e Durrësit, ku një pushues ka humbur jetën. 75 vjeçari B.S dyshohet se është...

E RËNDË/ U fut në lumin Osum pë t’u larë, mbytet 7-vjeçari, policia nxjerr trupin e pajetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lumin Osum, ku është mbytur një 7-vjeçar. Bëhet me dije se i mituri 7-vjeç me...

Përmbytjeve në Gjermani nuk u shpëton as çifti shqiptar, burrë e grua humbin jetën tragjikisht

Vijon të rritet bilanci i viktimave nga përmbytjet në Gjermani. Në mesin e personave që nuk u mbijetuan përmbytjeve shkatërruese është edhe një çift...

E RËNDË/ U fut për t’u larë, mbytet 60 vjeçari në liqenin e Xarës

Një 60-vjeçar është gjetur i mbytur mesditën e sotme në liqenin e Xarës në Konispol. Burime për policinë bëjnë me dije se viktima me ininciale...

Lajmet e fundit