Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

mbyllen

Mjekët braktisin sallat e operacioneve në Spitalin e Trumës: Janë të ndotura, pacientët nuk do të mund të operohen

Sallat e operacioneve në spitalin e Traumës janë mbyllur. Burime për “News24”bëjnë me dije se shkak është bërë ndotja e sallave. Ato do të qëndrojnë...

Sulm kriminal kibernetik, mbyllen sistemet online dhe faqet qeveritare në Shqipëri

Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit bën me dije se janë mbyllur përkohësisht aksesi i shërbimeve publike online dhe faqeve të tjera qeveritare për...

Hetimet e SPAK për CALL CENTERAT, nis në mesnatë mbyllja e “forex-ave” në Tiranë: Kompjuterat ngarkohen në kamionçinë (VIDEO)

Prokuroria Speciale SPAK, ka regjistruar procedim penal dhe ka nisur prej ditësh hestimet për disa kompabni call center në Shqipëri, pas mashtrimit të shumë...

Mbyllen furrat, nis sot ‘kriza humanitare’ në veri të Kosovës

Sot nis plani i Serbisë për 'krizë humanitare' në veri të Kosovës. Mediat në Prishtinë raportojnë se subjektet ekonomike të të...

Mbyllën me çels qendrat e votimit, ARRESTOHEN 2 punonjës bashkie në Pogradec

Policia ka arrestuar 2 punonjës të Bashkisë Pogradec, të akuzuar për “Pengimi i zgjedhësit, kryer në bashkëpunim”. Burime nga policia bëjnë...

Zbulohet projekti i KLGJ: MBYLLEN 9 gjykata në vend

Nëntë gjykata në vend po planifikohen të mbyllen. Report Tv ka bërë me dije projektin e Këshillit të Lartë Gjyqësor që është ende në...

Gjatë prillit u mbyllën mesatarisht 33 biznese në ditë, 4200 që prej fillimit të vitit

Mesatarisht gjatë muajit prill, 33 biznese kanë bërëkërkesë çdo ditë për të pezulluar aktivitetin e tyre. Sipas të dhënave që Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve përditëson çdo ditë, vetëm gjatë muajit Prill kaluan nëstatus...

Mbyllën dyert e universiteteve, policia shoqëron dy studentë (EMRAT-FOTOT)

Policia ka shoqëruar pak momente më parë dy studentë, të cilët mbyllën dyert e dy universiteteve. Bëhet fjalë për studentët Vilson...

Përfundojnë punimet në autostradën Tiranë-Durrës, Drejtori i ARRSH: Nga nesër gjithçka i kthehet normalitetit

Pas disa javësh punimesh në autostradën Tiranë Durrës , ditën e sotme është mbyllur faza e fundit në aksin Kashar-Vorë. Drejtori...

‘Organizimi i lotarive të palejuara’, mbyllen 4 pika bastesh sportive në Korçë, procedohen 4 pronarë

Policia e Korçës ka mbyllur katër pika bastesh sportive dhe ka proceduar penalisht në liri 4 persona me akuzën “Organizimi i lotarive të palejuara” dhe “Ushtrimi pa...

Lajmet e fundit