Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

mbylja e shkollave

Epidemiologu Alimehmeti nxjerr studimin italian dhe ‘qorton’ Komitetin e Ekspertëve: Vendimi më i rëndë që është marrë është mbyllja e shkollave, nuk e ulin...

Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti ka publikuar studimin e fundit italian, në të cilit thuhet se pas analizave të 7.3 milionë mësuesve dhe nxënësve...

Lajmet e fundit