Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

mbrojtja e teatrit

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit iu drejtohet me fjalor fyes qytetarëve që komentojnë (REPLIKAT E FORTA)

Një grup aktivistësh që prezantohen në rrjete sociale me emrin “Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit”, e ushtrojnë aktivitetin e tyre në Facebook dhe media...

Lajmet e fundit