Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Mbretëresha Elisabeth

Zbulohet certifikata e ndarjes nga jeta: Mbretëresha Elizabeth II vdiq nga pleqëria

Mbretëresha Elizabeth II, vdiq nga pleqëria, zbulon certifikata e saj e vdekjes. Në certifikatë shkruhet se ajo vdiq në orën 15:10 në kështjellën e...

Buckingham publikon foto të varrit të Mbretëreshës Elisabeth në Kështjellën Windsor

Pallati Buckingham ka publikuar foton e parë të varrit të Mbretëreshës, ku ajo është varrosur së bashku me prindërit e saj, Mbretëreshën Elizabeth, Mbretin...

I jepet sot lamtumira e fundit, kuksianët nderojnë mbretëreshën Elisabeth, vendosin bustin para Pallatit të Kulturës

Sot i jepet lamtumira e fundit Mbretëreshës së Britanisë së Madhe, Elisabeth II. Ajo ishte monarkja më jetëgjatë që qëndroi në fron për 70...

I jepet sot lamtumira e fundit Mbretëreshës, i planifikuar para 20 vitesh dhe do të zgjasë 12 orë, mbi 10 mijë oficerë në rrugë

Pas 12 ditësh zi, sot do t’i jepet lamtumira e fundit mbretëreshës Elisabeth II. Për britanikët do të jetë lamtumira e një simboli, por edhe...

Mes mijëra britanikëve, David Beckham prej 12 orësh në radhë për të parë mbretëreshën Elisabeth

Ish-futbollisti i Anglisë, David Beckham është rrjeshtuar mes mijëra britanikëve për të parë për herë të fundit mbretëreshën Elisabeth. Beckham prej 12 orësh ndodhet jashtë...

Ndarja nga jeta e Mbretëreshës Elizabeth, deputetët mbajnë 1 minutë heshtje në Kuvend

Kuvendi i Shqipërisë nisi këtë seancë me një minutë heshtje në nderim të mbretëreshës Elisabeth, e cila u nda nga jeta pak ditë më...

FOTO/ Mbretëresha Elisabet II shfaqet në publik pas daljes nga spitali, nget makinën Jaguar brenda Pallatit Mbretëror

Mbretëresha Elizabeth II është shfaqur për herë të parë në publik që pas dajes nga spitali.  Ajo është parë sot duke ngarë makinën e saj...

Mbretëresha Elisabeth nuk e heq pemën deri më 6 shkurt dhe ka një arsye madhore

Pas festave të gjithë i rikthehen normalitetit, punëve dhe sigurisht bëhemi gati të heqim pemën si dhe dritat të cilat na kanë zbukuruar shtëpitë....

Lajmet e fundit