Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Mbreteresh Geraldina

Gazetari i njohur publikon foton e Mbretëreshës Geraldinë në moshën 22-vjeçare: Një ndër më të bukurat…(Lidhja me mbretin Zog)

Gazetari i njohur Ilir Ikonomi ka publikuar një foto të rrallë të Mbretëreshës Geraldinë. Fotoja është kur Geraldina ishte në moshën 22-vjeçare, teksa citon një...

Meta kërkon krijimin e një dekorate të re: Do u jepet grave dhe vajzave…

Presidenti Ilir Meta ka kërkuar nga kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla krijimin e një deklorate të re. Meta ka kërkuar krijimin e dekoratës së re...

Lajmet e fundit