Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

mbledhje qeverie

Absurditeti në mbledhjen e qeverisë, Ramës dhe Ministrave iu bashkohen edhe klientët e biznesit nga Italia

Në mbledhjen e fundit të qeverisë nuk kanë marrë pjesë vetëm Kryeministri dhe ministrat, por të ftuar kanë qenë edhe dy biznesmenë italianë në...

SKANDALOZE/Fëmjët ngrijnë në shkollat pa ngrohje, Rama jep 67 milionë lekë për dy ditë samit të Diasporës

Shprenzimet e shfrenuara të qeverisë “Rama” nuk kanë të sosur  Ndërsa shkollat anembanë vendit janë pa ngrohje dhe fëmijët mësojnë të...

Rama mbledh ministrat dhe ‘arratiset’ dy ditë nga Tirana, zbardhet axhenda e ngjeshur

Kabineti i qeverisë “Rama 2” ditën e sotme pritet të zhvendoset drejt qytetit të një mbi një dritareve, në Berat, qark ku do të...

Nga Llogaraja në Velipojë; nga Vlora në Korçë… kush paguan për fundjavat informale të Ramës me “ushtri”

Kryeministri Edi Rama fill pas marrjes së pushtetit, prezantoi para medias e publikut të gjerë nisjen e një procesi: çdo muaj, një mbledhje e...

Mbledhja e qeverisë sot në Vlorë, Rama sposton një pjesë të axhendës, ç’ka ndodhur

Ditën e sotme kryeministri Rama ka planifikuar që të mbajë mbledhjen e qeverisë me 13 ministrat e tij në qytetin e Vlorës. ...

Lajmet e fundit