Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

mbledhje ps

Protesta e opozitës/ Zbardhet fjala e plotë e Ramës në mbledhjen e PS-së, porosia e kryeministrit për deputetët

Zbardhen detaje brenda mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Shefi i qeverisë, Edi Rama ka komentuar shkurt protestën e opozitës, që sot...

DEBATI I PLOTË/ Rama rrëzon gotën: Vagabond. Blushi: Ti nuk ke burrëri. Ndërhyjnë Ruçi, Dade, Hafizi e Balla

 Së fundmi Partia e ka kryetarin, kur të mbarojë mandati hapim debat për tjetrin. GRAMOZ RUCI: Ju lutem deputetë, ta mbyllim këtu këtë debat....

Mbledhja pa kamera, Rama ofendon Blushin: Vagabond, i paturp, më thuaj emrat e kriminelëve…

Blushi-Ramës: Kodheli në 2013 më tha mos e fusni në listë Arben Ndokën, ka precedent.

Rama mbledh Grupin e PS, zbulohet këshilla që u dha deputetëve

Përfundon Mbledhja e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste. Në mbledhje, mësohet se kryeministri Rama u ka tërhequr vëmendjen deputetëve lidhur me sjelljen e tyre...

DEBATI I PLOTË/ Mbledhja në PS, jashtë kamerave: Çfarë tha Blushi, si iu kthye Ruçi dhe heshtja e Ramës…

Zbardhen debatet e plota brenda Grupit Parlamentar të PS mblehdur ditën e djeshme. Jashtë kamerave, socialistët kanë debatuar me njëri tjetrin ndërsa kryeministri Rama...

Lajmet e fundit