Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

Mbledhja e Kryesise

Përfundon mbledhja e Kryesisë së PS-së, Rama: Patronazhistët kanë filluar punën për zgjedhjet e 6 Marsit! Zgjatja e Vettingut është lajm i mirë, të...

Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste, e thirrur nga kryeministri Rama pas përfundimit të seancës plenare në Kuvend. Kryeministri Rama në një prononcim...

Nis mbledhja e Kryesisë në selinë e PD-së, diskutohet për situatën e krijuar pas protestës së 8 Janarit

Ka nisur mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike në selinë blu, e thirrur nga kryedemokrati Basha pas protestës së 8 Janarit. Pikërisht situata e krijuar...

Mbledhja e Kryesisë në selinë blu, zbardhen mesazhet e Bashës: Të përgatitemi për zgjedhje!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ëshët duke vijuar mbedhjen me Kryesinë në selinë blu, lidhur me vendimet e sotme të Kuvendit Kombëtar  që...

Sot mblidhet Kryesia e PD, Edi Paloka del me ZGJIDHJE: Të dy palët të caktojnë përfaqësues, unë jap 4,200 firmat dhe t’i verifikojnë një...

Edi Paloka, kryetar i Këshillit Kombëtar dhe mbajtës i firmave të mbledhura nga Sali Berisha, ka propozuar sot një zgjidhje e cila sipas tij...

Edi Rama pas Kryesisë: PS do hapet për prurje të reja, s’ka më punësime nga deputetët! Pyesni Ilir Metën për zgjedhjet në bashkitë pa...

Kryeministri Edi Rama ka folur për mediat pas mbledhjes së Kryesisë së Partisë Socialiste, që është mbajtur mëngjesin e kësaj të premteje. Ai ka...

Mbledhja e kryesisë së PS, zbulohen kandidatët për kryetar të PS në rrethe (EMRAT)

Kryesia e PS ka diskutuar sot emër për emër kandidaturat për kryetarët e rinj të degëve të PS në rrethe. Nga...

Përfundon mbledhja e Kryesisë së PD, çfarë u diskutua

Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së PD në selinë blu. Mbledhja kishte në qendër të diskutimit aksionin e opozitës dhe protestën...

Përfundon mbledhja e kryesisë së LSI, Luan Rama zbulon të gjitha porositë e Monika Kryemadhit

Pas rreth dy orësh, përfundon mbledhja e kryesisë së LSI-së, e mbajtur për herë të parë nën drejtimin e Monika Kryemadhit. ...

Monika Kryemadhi mbledh për herë të parë Kryesinë e LSI dhe jep një urdhër urgjent për çdo anëtar

Pas zgjedhjes si kryetare e LSI, Monika Kryemadhi mbledh për herë të parë kryesinë nën drejtimin e saj. Kryemadhi ka kërkuar...

Lajmet e fundit