Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

mbledhja e kqz

VIDEO/ “Ç’thua moj?!” Anëtarja e KQZ deklaron në mbledhje: “Jam në shtëpi me COVID”. Befasohet përfaqësuesi i PD-së: Ashtu kam nusen unë

Është mbajtur sot “online” mbledhja e e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve ku u miratua ngritja e 92 Zonave të Administrimit Zgjedhor. ...

Vendimet e mbledhjes së sotme të KQZ, zëvendësohen materialet zgjedhore në Shkodër dhe ndryshon vendndodhja e disa Qendrave të Votimit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), gjatë mbledhjes së saj të sotme shqyrtoi disa projektvendime. Në rendin e ditës, pasi vendosën të...

Mbledhja e Komisionit të Ligjeve, Zguri: Përplasja politike për zgjedhjet lokale në dëm të KQZ-së

Kreu i KQZ, Klement Zguri raportoi sot në Komisionin e Ligjeve mbi veprimtarinë e institucionit që ai drejton. 'Partitë poltike i...

Lajmet e fundit