Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

mbledhja e grupit te PD

“Ti nuk del t’u flasësh demokratëve”, Noka sherr me Bashën, kreu i PD: Do t’i takoj, por jo për t’i hedhur benzinë zjarrit

Mbledhja e sotme e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike është shoqëruar me debate dhe tone të ashpra, konkretisht mes kreut të PD-së Lulzim Basha...

Lajmet e fundit