Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

mbledhja e dy kuvendeve

Rama veçon dy personalitetet e Kosovës: Sot, në këtë sallë mungon Ibrahim Rugova dhe Hashim Thaçi!

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në mbledhjen e përbashkët të qeverisë shqiptare dhe asaj të Kosovës, u shpreh se shqiptarët sot, 110...

“28 nëntori është i Shqipërisë aq sa është i Kosovës”, Konjufca: Kombëria, fjala që të gjithë e kemi përdorur e tani nuk e përdorim...

Pas Lindita Nikolës, fjalën në mbledhjen e përbashkët të dy qeverive Kosovë-Shqipëri, e mori kryeparlamentari Glauk Konjufca. Kryetari i Kuvendit të Kosovës u shpreh se...

Lajmet e fundit