Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Mbikalimi i Fllakes

Përplasen dy automjete në Durrës, një viktimë dhe një i plagosur

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në mbikalimin e Fllakës në Durrës....

Lajmet e fundit