Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

mbeturina

Mbeturinat e Durrësit digjen në Manzë, qytetarët protestojnë dhe bllokojnë rrugën, tymi ‘pushton’ zonën (FOTO)

Mbetjet e Bashkisë Durrës po dërgohen në Manzë për t'u djegur, për skak se është mbyllur vend-depozitimi i Porto Romanos. Por...

Lezha në pastrim total, RAMA publikon aksionin e radhës: Punonjësit kishin harruar lopatën dhe fshesën (E PLOTË)

Kryeministri Rama njoftoi rikthimin e punonjësve të shërbimit të pastrimit të Bashkinë e Lezhës. Pak ditë pas marrjes së mandatit të...

Skandaloze: Furgoni hap krahun më mes të autostradës dhe SHKARKON PLEHRAT në rrugë (VIDEO)

Papërgjegjshmëria e disa kompanive shqiptare kalon çdo kufi teksa shfrytëzojnë resurset e kësaj toke për t’u zhvilluar ndërsa i kthejnë pas shkatërrim dhe ndotje....

Studentët pastrojnë vendin e i japin fund protestës, ç’pritet të ndodhë nesër

Përfundon protesta e studentëve para Ministrisë së Arsimit për ditën e sotme. Studentët kanë filluar të largohen, ndërsa disa prej tyre...

I vuri flakën mbeturinave, digjet vetë burri në Shkodër

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbarë opinionin, pasi një person është djegur në Shkodër. Teksa po mundohej të digjte mbeturinat,...

Denoncimi: Digjen plehrat në qiell të hapur, Durrsakët përjetojnë tmerr (VIDEO)

ktu ndodhemi ne portoromano ne Durres ku vazhdon djegia e plehrave ne qiell te hapur.gjith banoret e spitalles e portoromanos dhe sektor rinia...

Lajmet e fundit