Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Mbeten sërish TRE

Mbeten sërish TRE, fillon takimi Zaev-Rama-Vuçiç për ‘Schengeni Ballkanik’ në Ohër

Kryeministri Edi Rama ka nisur takimin me homologët e tij të Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë në Ohër. Mësohet se takimi...

Lajmet e fundit