Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

mbeshtetje

Lleshaj kërkon ndihmën e qytetarëve: Media ju etiketon si spiunë, por angazhohuni për sigurinë e përbashkët

Ministri i Brendshmëm Sandër Lleshaj kërkon ndihmën e qytetarëve për të mbështetur Policinë e Shtetit. Përmes një mesazhi në rrjetet...

Krijimi i ushtrisë, SHBA rikonfirmon mbështetjen për Kosovën

SHBA rikonfirmon mbështetje për krijimine ushtrisë së Kosovës. Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë ka rikonfirmuar mbështetjen...

Hapja e negociatave, Gjermania do të mbështesë bisedimet e pranimit në BE për Shqipërinë dhe Maqedoninë

Gjermania do të mbështesë Shqipërinë dhe Maqedoninë për të filluar bisedimet e pranimit në Bashkimin Evropian. Aderimi i Shqipërisë dhe Maqedonisë...

Mogherini dhe Hahn mbështesin negociatat për emrin e Maqedonisë: Do të punojmë të gjithë së bashku

Përfaqësuesja e lartë për politikë të jashtme të BE-së, Federika Mogherin shprehet e inkurajuar nga bisedimet mes Shkupit dhe Athinës për çështjen e emrit....

Luan Krasniqi fushatë mbështetëse për Angela Merkel: Puna e saj është fantastike (VIDEO)

Boksieri shqiptar, Luan Krasniqi po zhvillon fushatë në mbështetje të kancelares gjermane Angela Merkel. Kancelarja gjermane e cila kandidon në këto...

Panariti diskuton me Eurodeputetin slloven: Krijimi i markave vendase dhe mbështetje për fermerët e vegjël

Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave, Edmond Panariti, priti sot në një takim Eudoreputetin slloven Franc Bogoviç, i cili shoqërohej nga...

Lajmet e fundit