Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Mauro Icardi

Nuk ka më dyshime, Wanda Nara dhe Mauro Icardi drejt divorcit, del video: Nuk duroj dot më…

Kësaj here nuk janë as thashetheme, as spekulime, as supozime, por është fakt, Wanda Nara dhe futbollisti argjentinas Mauro Icardi do të divorcohen. Gjatë orëve...

UPSS! Wandës nuk do t’i pëlqejë fare, zbulohen mesazhet e futbollistit me modelen: E shoh si motër, dua të ndahem nga ajo

Tradhëtia e futbollistit Mauro Icardi dhe falja e Wandës kanë qenë në vëmendjen e mediave rozë prej ditësh.  Pas “depresionit” të futbollistit dhe largimit të...

Flini të qetë! Wanda i fal tradhtinë futbollistit, shfaqen më të dashuruar se asnjëherë më parë: Më përqafo fort dashuria ime!

Mauro Icardi dhe Wanda Nara kanë qenë dy prej emrave më të komentuar së fundmi në mediat rozë. Ndarja e tyre “la pa gjumë”...

“Shkatërrove familjen për shkak të një k**ve”, Wanda Nara ndahet nga Mauro Icardi? Kjo është bukuroshja që hyri mes çiftit

Wanda Nara dhe futbollisti Mauro Icardi nuk janë më bashkë, të paktën kështu raportojnë mediat e huaja. Ka qenë një postim në rrjetet sociale i...

FOTO/ Wanda në formë! Bukuroshja “lajthit” fansat nga pishina

Verës po i vjen fundi, por jo për Wanda Naran. Bashkëshortja e lojtarit të PSG, Mauro Icardi, vijon të shijojë pushimet.  Së fundmi, ajo ka...

Icardi, ky “ujk i vjetër”! Argjentinasi “shënjestron” gruan e Messit (FOTO)

Lionel Messi ka pak ditë që është zyrtarizuar te PSG. Siç është bërë tashmë e rrugës, ai ka ndjekur dhe e kanë ndjekur shokët...

“Ju bëj të harroni të shkuarën”, Wanda Nara provokon ndjekësit me foto “hot”

Wanda Nara vazhdon të mahnisë fansat me postimet e saj. Së fundmi, bashkëshortja e Mauro Icardit ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku...

Zëvendësuesi i Ikardit, Interi piketon talentin argjentinas

Inter aktualisht ka në skuadër një sulmuesit më të mirë në botë, Mauro Ikardin. Por nuk kanë qenë të paktat fjalët për një...

Ky ishte kuptimi i mesazhit të koduar nga Ikardi në Instagram, tifozët e Inter qetësohen

Në pamje të parë Ikardi dhe Wanda duken një çift perfekt, por duket se edhe mes tyre ka probleme dhe konflikte.  ...

Real Madrid është i vendosur, kërkon me çdo kusht sulmuesin e Inter

Real Madrid duket gjithmonë e më i vendosur për të marrë në Spanjë sulmuesin argjentinas nga Interi, Mauro Ikardi. Përveç nevojave shumë të...

Lajmet e fundit