Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

mateus frroku

“Paret lumë” në dasmën shqiptare, Bes Kallaku dhe Mateus Frroku “mbulohen” me dollarë, këngëtari merr fshesën t’i mbledhë (VIDEO)

Pamjet e mësipërme i përkasin një dasme shqiptare, e bërë këtë fundjavë. Këngëtarët Bes Kallaku dhe Mateus Frroku kanë qenë të ftuar për t'i...

Mateus Frroku thërret publikun të ngrihet ‘Hopa’, publikon hitin e verës (VIDEO)

Mateus Frroku është një ndër këngëtarët më të kërkuar të momentit. Ai është shumë aktiv në skenën shqiptare, ku herë pas...

Anxhela mohoi lidhjen, Mateus Frroku i bën lëmsh të gjithë me deklaratën

Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku pak ditë më parë publikuan këngën e tyre 'Muza ime'. Kënga u prit mirë nga publiku, mirëpo, përveç kësaj...

Axhela Peristeri humbi 12 kg ndërsa Mateus Frroku 30 , këngëtarët zbulojnë sekretet e dobësimit

Këngëtarët e njohur Mateus Frroku dhe Anxhela Peristeri kanë bërë të dy ndryshime drastike në pamjen e  tyre të jashtme. Në emisionin 'Zonë e...

Këngëtari i njohur shqiptar e pranon live: Kam grisur fotografitë me të dashurën, pas ndarjes

'Ti je nga ata persona që ca kanë qenë fotografi të asaj kohe do ti fshish, do i zhdukësh apo do i grisësh'...

I dha fund lidhjes 9-vjeçare, këngëtari shqiptar: Kam një boshllëk…

Mateus Frroku është një nga këngëtarët më të kërkuar të momentit . Në intervistën e zhvilluar për ‘Thumb’, i pyetur nëse...

Nuk duhet humbur, Mateus Frroku sapo publikoi hitin e verës (VIDEO)

Mateus Frroku është ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, ndërsa këngët e tij janë shndërruar në hite sapo janë publikuar. ...


Lajmet e fundit