Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

materiale

Bumi i ndërtimeve rrit importet e materialeve në 4 mujorin e parë të vitit, kryesojnë hekuri dhe çimento

Të dhënat mbi tregtinë e jashtme gjatë 4-mujorit te parë tregojnë për një rritje jo të zakontë të importeve të materialeve të ndërtimit. Sipas INSTAT...

Lajmet e fundit