Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

masazh

Prostitucion në qendrën e masazhit në Tiranë, arrestohen 3 vajza, pronari shpallet në kërkim

Policia e Tiranës ka goditur një rast të shfrytëzimit të qendrave të masazheve për prostitucion. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë tre vajza,...

Qendrën e masazhit e ktheu në vatër prostitucioni në mes të Tiranës, arrestohet pronari 29-vjeçar dhe procedohen dy vajza

Ka rënë në pranga një 29-vjeçar në Tiranë, pasi kishte përshtatur banesën e marrë me qira si qendër mesazhesh dhe shtronte aktivitetin e kundërligjshëm...

Vera po afron dhe celuliti ju streson? Blerina zbulon si t’a zhdukni me këtë lloj masazhi

Marsi është muaji i duhur për të folur për masazhet anticelulit dhe modeluese. Mua të parës e më pas të gjithë juve që keni...

Seks në qendrën e masazhit, policia arreston dy femra dhe një burrë

Policia e Kosovës, pas hetimeve intensive kanë realizuar një operacion kontrolli në një lokal/sallon masazhi, ku kanë bërë arrestimin e tre personave të dyshuar,...

“Publikohet video-skandali. Masazhatorja që njeh gjithë qeverinë” (Video)

Sapo është publikuar video-skandali i ministrit shqiptar me masazhatoren… por në versionin e aktorit të humorit Bes Kallaku. “Ekskluzive... Video skandali i ministrit me...

Lajmet e fundit