Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

masat lehtesuese

‘Kur do e kuptojmë që lehtësimi i masave është pozitiv apo negativ’, Përgjigjet Pipero: Duhen së paku…

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero, ka qenë i ftuar sot në emisionin Zonë e Lirë. Pipero është pyetur nga gazetari Arjan Çani...

Jahtet dhe anijet turistike në ujrat shqiptare, del udhëzimi: Ja si do lëvizin

Në kuadër të sezonit turistik, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë përmes Drejtorisë së Përgjithshme Detare ka ndërmarrë një sërë masash për lehtësimin e procedurave...

Lajmet e fundit