Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Masat e reja

Jeni informuar për masat e reja?! Hyjnë në fuqi sot në gjithë Shqipërinë: Nga ora policore, te diskot dhe tifozët në stadiume

Nga sot, në Shqipëri hyjnë në fuqi masat e reja në kuadër të pandemisë së shkaktuar nga Covid-19. Ndërt to, është dhe ora policore...

Mos harroni! Nesër ndryshon ora policore në Shqipëri. Cilat janë masat e reja që hyjnë në fuqi

Nesër ora policore do të shtyhet me 1 orë, pra nga 23:00 do të bëhet 00:00 deri në 06:00 të mëngjesit. Gjithashtu nga nesër...

Nga zgjatja e orës policore, tek heqja e masës, MASAT e REJA që hyjnë në fuqi sot (E PLOTË)

Ditën e sotme hyjnë në fuqi masat e reja lehtësuese kundër Covid 19. Komiteti Teknik i Ekspertëve katër ditë më parë vendosi të lehtësojë masat...

Skënder Brataj shpjegon masat e reja të Komitetit: Imuniteti s’ka arritur akoma 70%; Grumbullimet? Jeta vazhdon, njerëzit kanë nevojë për festa

Mjeku Skënder Brataj, pjesë e Komitetit Teknik të Ekspertëve thotë se masat e reja të vendosura sot janë për jetën e njerëzve, sepse pavarësisht...

Komiteti vendos MASAT E REJA: Zgjatet ora policore, diskot mbeten të mbyllura; grumbullimet lejohen deri në 50 persona, tifozët kthehen në stadiume

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka lajmëruar pajk më parë masat e reja anti-Covid, në bazë të përmirësimit të situatë epidemiologjike në vend, raporton newsbomb.al....

Takimi në Bruksel, BE me masa të reja kundër sulmeve kibernetike

Bashkimi Europian miratoi një mjet të ri ligjor për të ndëshkuar përgjegjësit për sulmet kibernetike në vendet anëtare të unionit, si dhe në vendet...

Lajmet e fundit