Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

masat e qeverise

Shtatë masat e Edi Ramës për menaxhimin e krizës, nga pensionet, te nafta dhe lekët në dorë për rritjen e çmimeve

Kryeministri Edi Rama u është drejtuar sot qytetarëve për zhvillimet e fundit në vend, për protestat dhe rritjen e çmimeve, shkruan newsbomb.al. Ai bëri...

“U hap sheshi për përshesh”, Rama “nuk i trembet protestës”: Edhe 4 vjet të zgjaste, asgjë nuk do bëja! MASAT e Qeverisë për të...

Kryeministri Edi Rama është shprehur pasditen e kësaj të shtune se nuk do të kishte bërë asgjë, edhe nëse protesta që ka nisur prej...

Gazetarja: Masat anti-COVID-19 të qeverisë janë groteske, absurde dhe shumë të rrezikshme

NUK MUND TA MBYLLIM BOTËN PËRGJITHMONË! Nga Erjona Rusi Asnjë masë e tillë drakoniane nuk u zbatua gjatë pandemisë së gripit...

Lajmet e fundit