Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

masat Covid

Angli u “çlirua” nga masat anti-Covid, qytetarët mbyshin rrugët e lokalet

Emocionuese dhe e frikshme ishte nata e mbrëmshme në Angli, pasi qeveri lehtësoi masat anti-Covid, shkruan BBC. Dje u vendos që të hapen lokalet dhe...


Lajmet e fundit