Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

masaker

“Ku është Xhesika?” Masakroi të bijën dhe italianin, shqiptari rrëfehet pas krimit të tmerrshëm: Ime shoqe pranoi që më tradhtonte

Taulant Malaj, 45-vjeçari shqiptar që vrau ditën e djeshme në Itali vajzën e tij 16-vjeçare, fqinjin italian Massimo De Santis dhe plagosi bashkëshorten e...

Masakra në Beograd, Serbia merr masa menjëherë: Në çdo shkollë do ketë nga dy policë

Pas masakrës së shënuar në një shkollë në Serbi, ku një 14-vjeçar vrau 8 nxënës dhe rojen e shkollës, janë marrë masa të menjëhershme. Bëhet...

Masakra në shkollën serbe, ministri i Arsimit jep dorëheqje

Ministri i Arsimit Branko Ruzhiç i ka dorëzuar sot dorëheqjen e parevokueshme kryeministres së Serbisë, Ana Brnabiç. “Në heshtjen e zisë treditore kombëtare, si person...

Masakra në Beograd, Albin Kurti u shpreh ngushëllime familjeve të viktimave

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka reaguar për ngjarjen e rëndë të shënuar ditën e djeshme në një shkollë në Beograd, ku një 14-vjeçar...

Masakra në shkollën serbe, Rama mesazh ngushëllimi për familjarët e nxënësve të vrarë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për masakrën e shënuar sot në një shkollë në Beograd, ku një 14-vjeçar ka qëlluar dhe ka vrarë 8...

“Babi po më lëndon”, u masakrua me thikë nga i shoqi në Itali, shqiptarja telefonoi të birin para se ta vriste (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një shqiptare është masakruar me thikë nga burri i saj. Sipas mediave italiane mësohet se 56-vjeçarja...

Asnjë foto nga takimi me Ramën, Kurti kujton masakrën serbe në Suharekë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka përkujtuar masakrën e 24 viteve më parë të familjes Berisha në Suharekë që u vranë nga forcat serbe. Kurti...

Masakra në Don Bosko në lokalin e Fatjon Muratit, gjendet e djegur në Bubq makina e autorëve

Është gjetur i djegur mjeti që është përdorur për atentatin e shënuar mbremjen e djeshme në një lokal në Don Bosko. Bëhet me dije se...

Përvjetori i masakrës së Reçakut, Berisha: Rama vasal i Vuçiçit, bllokon rezolutën e dënimit të gjenocidit serb në Kosovë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka reaguar në përvjetorin e masakrës së Reçakut në Kosovë nga forcat serbe. Përmes një postmi në “Facebook”, Berisha...

Identifikohet autori i masakrës në Malin e Zi, Prokuroria: U vra nga një banor i zonës

Kreu i zgjedhur i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka reaguar në lidhje me tragjedinë e ndodhur sot në Malin e Zi. Me anë të...

Lajmet e fundit