Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

masabi fruits

Prokuroria kërkon konfisikimin pasurive të Erion Petit dhe Klajdi Xibrakut, dy administratorët e ‘Masabi Fruits’ që u kapën me kokainë mes bananeve

Prokuroria e Durrësit kërkon konfiskimin e pasurive të dy administratorëve të kompanisë së bananeve “Masabi Fruits”, Erion Peti dhe Klajdi Xibraku, në konteinerin e...

Togat e zeza lënë në burg Erjon Petin dhe Klajdi Xibrakun, dy administratorët e “Masabi fruits” që u kapën me 143 kg kokainë fshehur...

Gjykata e Durrësit lë në burg dy administratorët e kompanisë “Masabi fruits”, Erjon Peti dhe Klajdi Xibraku, pasi në konteinerin me banane të porositur...

Lajmet e fundit