Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

masa anti Covid

Kosova lehtëson masat anti-Covid, lejohen dasmat, ja sa persona mund të marrin pjesë

Qeveria në Kosovë ka vendosur që të lehtësojë masat anti-Covid. Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka deklaruar se në dy javët e fundit, numri i...

Policia njofton KUFIZIMET e reja, jep LAJMIN E MIRË për shoferët: Kujt i është bllokuar patenta apo leja e qarkullimit mund të…

Policia e Shtetit thotë se është në gatishmëri për të kontrolluar zbatimin e masave të reja anti-Covid që hyjnë në fuqi nga data 1...

Zgjedhje në kohë pandemie, përpilohen masat anti-Covid-19 për ditën e diel, ja rregullat që do të ndjekin votuesit

Të dielën e 25 prillit  qytetarët shqiptarë do të votojnë për partinë dhe kandidatin e preferuar për zgjedhjet parlamentare. Duke iu referuar masave anti-Covid, Instituti...

Italia fillon të marrë “frymë”, qeveria lehtëson masat anti-Covid

Duke filluar nga data 26 prill Italia do të fillojë të lehtojë gradualisht masat e vendosura për parandalimin e Covid-19. Ka qenë vetë kryeministri Italian,...

Lajmet e fundit