Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

mary trump

Trump padit mbesën dhe 3 gazetarë të “New York Times” për artikujt mbi pasurinë dhe taksat e familjes së tij

Ish-Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ka ngritur një padi ndaj mbesës së tij Mary Trump dhe “New York Times”, lidhur me shkrimet për pasurinë...

Mbesa akuzon presidentin amerikan Donald Trump: Presidenti do të bëhet akoma më keq! Publikon librin për familjen

Një akuzë e vecantë vjen për presidentin amerikan Donal Trump nga mbesa e tij Mary Trump. Në një intervistë ekskluzive për...

Tronditen ‘themelet’ e Donald Trump, mbesa e tij do të publikojë librin që i nxjerr ‘të palarat’

Vajza e vëllait të Donald Trump, Mary Trump, në fund të korrikut do të botojë një libër që sipas mediave të huaja me shumë...

Lajmet e fundit