Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Marvi Mihali

Shokoi publikun shqiptar se ndenji duarkryq në vrasjen e MARVIT, flet roja: Ja pse nuk ndërhyra

Vrasja barbare e Marvi Mihalit, vetëm 22-vjeç, në datë 31 korrik 2017 tronditi mbarë opinionin publik shqiptar. POR përtej skenës së...

E vranë për një karikues, flasin prindërit e Marvit: E dimë kush është autori, kemi video

Prindërit e Marvi Mihalit i cili u vra pas një sherri për një karikues telefoni, kanë dëshmuar ditën e sotme në sallën e gjyqit....

E vranë për një karikues, kushëriri i Marvi Mihalit tregon se si e qëlluan

Gjatë ditës së sotme është zhvillluar gjyqi për vrasjen e Mavri Mihalit. I riu humbi jetën pasi u godit me thikë pas një sherri...

Vrasja e Marvi Mihalit, prindërit e viktimës përplasen me familjarët e të pandehurve te Krimet e Rënda

Sot mbahet seanca e radhës për vrasjen e Marvi Mihalit. Ndërkohë situatë e tensionuar raportohet te Krimet e Rënda. Mësohet...

Vrasja e Marvi Mihalit, gjykata rrëzon kërkesën e 2 kushërinjve Bitraj

Gjykata e Krimeve të Rënda rrëzon kërkesën për gjykim të shkurtuar ndaj dy kushurinjve Dejvi dhe Eugen Bitraj, të akuzuar për vrasjen e Marvi...

Vrasja e Marvi Mihalit, nisin hetimet për prokurorin Artan Lulo, dy gjyqtarët dhe oficerin (EMRAT)

Pavllo Mihali, babai i Marvi Mihalit, 22-vjeçarit të vrarë vitin e kaluar për një karikues, ka kallzuar penalisht në Prokurorinë e Përgjithshme për shpërdorim...

Artan Lulaj la të lirë 3 autorët e vrasjes së Marvit, ja kush është prokurori i ri që merr në dorë frenat e hetimit...

Ndryshon rrjedha për 3 autorët e vrasjes së Marvi Mihalit pas publikimit të pamjeve filmike dhe denoncimit publik të prindërve të 23-vjeçarit që u...

Pamjet e vrasjes së Marvit në mes të Tiranës janë të tmerrshme, por po aq i tmerrshëm është edhe reagimi i këtij burri

Emisioni “Të Paekspozuarit” në Top Channel, publikoi mbrëmë një video ekskluzive, ku tregon vrasjen barbare të Marvi Mihalit, 22-vjeçarit, në datë 31 korrik 2017....

I vranë djalin për një karikues telefoni, rrëfimi prekës i babait: Prokurori, një demon. Të shkosh në shtëpi e të përkëdhelësh fëmijët, por…

Gati 1 vit më parë, Tirana u trondit nga një ngjarje e rëndë. 22-vjeçari Marvi Mihali u vra me thika nga bashkëmoshatarët e tij...

Lajmet e fundit