Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

marton vajzen

I buzëqeshur në krahët e të bijës, Dash Sula marton vajzën, bën bashkë edhe deputetët demokratë

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula, ka martuar vajzën mbremjn e djeshme. Në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa foto nga dasma, ku shihen të ftuar...

“Kush ka vajza, botën ka”, deputeti socialist marton të bijën: Më bëre të përjetoj momentin si ditën kur linde

Deputeti socialist Xhemal Qefalia dhe familja e tij sot ka gëzim. Vajza e tij Klara martohet me Erjonin, ndërsa ai iu uron jetë të...

Lajmet e fundit