Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Martin Henze

Rama i bën “block” në Twitter “këshilltarit” gjerman të Berishës, ai revoltohet: Më ka bllokuar dhe Basha

Zyrtari gjerman i CDU-së që prej disa vitesh është angazhuar pranë Partisë Demokratike të Shqipërisë, është revoltuar pasi kryeministri Edi Rama e ka bllokuar...

Dikur e kishte këshilltar, Martin Henze i kthehet kundër Bashës dhe i publikon transaksionet “kriminale” të lobimit: Je anti-amerikan!

Martin Henze, zyrtari gjerman që dikur sulmonte ashpër qeverinë e kryeministrit Edi Rama, sot është kthyer kundër kryedemokratit Lulzim Basha me një lumë akuzash. Henze,...

Këshilltari gjerman i kërkon dorëheqjen Lulzim Bashës: Largohu, shkele statutin dhe përjashtove liderin Sali Berisha!

Martin Henze, këshilltar i Lulzim Bashës dhe një person që PD e ka shitur si person pran kancelares gjermane Angela Merkel, kërkon dorëheqjen e...

Miku gjerman i Bashës që kritikon qeverinë, me pushime luksoze në Dhërmi por shqetësohet për ekonominë dhe emigrimin

Martin Henze, këshilltar pranë CDU-së gjermane dhe mik shumë i ngushtë i Lulzim Bashës, është duke shijuar së fundmi pushimet e tij verore në...

Berisha “non-grata”, miku gjerman i Bashës i bën Yuri Kimit komentet e ashpra në Twitter (FOTO)

Martin Henze, një nga zyrtarët gjermanë më pranë Bashës, ka reaguar në një mënyrë që nuk pritej, lidhur me vendimin e DASH për të...

Kush është Martin Henze, njeriu që ‘shitet’ në media si këshilltar i kancelares Merkel

Gjatë ditës së sotme media pranë Partisë Demokratike i kanë bërë jehonë një 'tweeti' të Martin Henze, duke e 'shitur' si këshilltar i kancelares...

Protesta e opozitës, deputeti gjerman krah Berishës

Martin Henze, përfaqësues i partisë CDU në Bundestagun gjerman i është bashkuar sot protestës së PD-së përpara kryeministrisë. Deputeti gjerman...

Lajmet e fundit