Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Martin Biba

Zgjedhjet e KOKSH, Fidel Ylli dhe Martin Biba “shpalosin” idetë dhe projektet për të ardhmen e Komitetit Olimpik

Asambleja e Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar ka nisur sot punën për zgjedhjen e Presidentit të ri me një mandat 4 vjeçar. Disa Federata mungojnë...

Federata e Mundjes me dy presidentë, FSHM: Ja arsyet se përse Arben Ndoka nuk është i ligjshëm

Federata Shqiptare e Mundjes prej vitesh vuan nga një përplasje e brendshme, e cila e ka krijuar një situatë totalisht të paqartë. ...

Lajmet e fundit